Naklejki na auto – coś dla miłośników motoryzacji

Świat idzie do przodu, a my razem z nim. Obecne technologie dają nam szeroki wachlarz możliwości. Jesteśmy w stanie, w prosty i szybki sposób, skutecznie zmienić oblicze naszego auta poprzez zastosowanie naklejek dekoracyjnych. Te ozdoby cieszą się powodzeniem, zwłaszcza wśród właścicieli pojazdów. Kreatywni producenci robią furorę, oferując dość pokaźną kolekcję ciekawych wzorów i różnorodnych motywów naklejek na auto. Jedne przykuwają nasz wzrok wyszukaną grafiką, szeroką paletą barw, inne oryginalnym tekstem. Personalizowane, kolorowe, z poczuciem humoru mogą zachwycać, intrygować, niekiedy wzbudzać kontrowersje i mieszane uczucia. Jedno jest pewne! Naklejki mogą zdziałać cuda, gdyż nie tylko dodają uroku karoserii, ale przede wszystkim mają nieograniczone możliwości przekazu.

Wyróżnij się z tłumu!

Śmiało możemy powiedzieć, że na naszych drogach wszystkie seryjne samochody są do siebie  podobne. Po prostu znikają gdzieś w tłumie. Dlatego kierowcy, chcąc się odróżnić od innych, wykorzystują gadżety motoryzacyjne, by zwrócić na siebie uwagę. Naklejki na auto pozwalają zaznaczyć swoją odmienność, często są manifestem, sposobem na wyrażenie siebie, własnych poglądów, przekonań. Za ich pośrednictwem możemy światu coś ważnego zakomunikować, a nawet rozpowszechniać jakieś istotne treści. Wszystko to można zrobić niewielkim kosztem, bo nie oszukujmy się, ceny nie są jakieś wygórowane. Chyba, że stworzymy własny projekt na indywidualne życzenie, koszt może być nieco wyższy. Jest tylko jedna ważna zasada! W żaden sposób nie wolno nikogo poniżać, ośmieszać ani obrażać. Prowokacja do złego też jest zabroniona. Wszystko musi być  zgodne z prawem i w granicach zdrowego rozsądku! W przeciwnym razie może nam grozić mandat, a nawet spotkanie na drodze sądowej.

naklejka samochodowa w formie napisu
Przykładowa naklejka w formie grafiki i napisu

Mobilna reklama – nieograniczone możliwości naklejek na auto

Naklejki samochodowe z logotypami firm czy produktów, stworzone na specjalne zamówienie, to sprawdzony pomysł na reklamę. Taka wizytówka jest kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą być bliżej ludzi. Zwykło się mówić, że dobra reklama jest dźwignią handlu, więc może rzeczywiście warto spróbować. Czasami jednak sam tekst nie wystarczy. Dla wzmocnienia przekazu potrzebna jest przykuwająca uwagę grafika. Im większa i kolorowa, tym bardziej rzuca się w oczy. Bez względu na to, czy stoimy w korku czy przemieszczamy się, nasza naklejka ciągle „pracuje” za nas. Dociera do jak największej rzeszy odbiorców, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi klientami. Będąc przy tym akapicie, warto zapoznać się z wpisem: Dlaczego logo firmy jest tak niesamowicie ważne?

Montaż i zastosowanie

Naklejki na auto samoprzylepne doskonale sprawdzą się na płaskich powierzchniach karoserii. Z uwagi na to, że są wodoodporne, mamy pewność, że się nie odkleją. Ważne, aby były wysokiej jakości, przede wszystkim trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Można je zaaplikować także na szybie. Z małą naklejką, bez problemu, poradzisz sobie sam, gdyż masz nad nią kontrolę. Jeśli masz do czynienia z reklamą dużych rozmiarów, możesz potrzebować pomocy fachowca w tej dziedzinie. Firm, oferujących takie usługi, na naszym rynku nie brakuje.

Montaż  małej naklejki to naprawdę nic trudnego, ale trzeba przestrzegać  pewnych dość istotnych reguł.

  • Wybierz naklejkę i miejsce, gdzie ją zaaplikujesz. Zwróć uwagę na jej kształt i rozmiar.
  • Dokładnie oczyść powierzchnię, na której  pojawi się naklejka, z brudu,  kurzu, wszelkiego osadu i wosku. Odtłuść ją koniecznie! To naprawdę bardzo ważne! Taki zabieg znacznie ułatwi aplikację naklejki i przedłuży jej żywotność. Tutaj mamy dowolność. Wybieramy preparat specjalnie do tego przeznaczony lub zwykłą wodę z alkoholem. Z uwagi na zniszczenie lakieru, nie wolno stosować rozpuszczalników!
  • Czekamy na całkowite wyschnięcie odtłuszczonej powierzchni.
  • Przy małej naklejce, powoli zdejmujemy folię pod dużym kątem. Ostrożnie aplikujemy ozdobę na wybrane miejsce. Przy dużej naklejce, musimy odrywać po trochu i nakładać na bieżąco. W razie problemów, poprośmy o pomoc drugą osobę. Najistotniejsze, aby nie dopuścić do powstania pęcherzyków. Ale i na to jest rada! W trakcie naklejania, można wygładzić bąbelki za pomocą karty kredytowej. Spowoduje ona, że pod wpływem nacisku, nagromadzone powietrze wydostanie się na zewnątrz. Takim sposobem uzyskamy najlepszy efekt!

Warto, czy nie warto stosować naklejki na auto?

Jak sami widzicie, naklejki na samochód to niewątpliwie strzał w dziesiątkę. Pozwalają ukryć drobne rysy, otarcia, zadrapania czy niedoskonałości. Pewnie zastanawiacie się, czy warto? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Na pewno nie zaszkodzi! Wszystko zależy od Waszego gustu, upodobania i charakteru. Jedni stawiają na skromne, dyskretne wzory. Inni chcą błyszczeć, rzucać się w oczy. Każdy chce wyrazić siebie na swój własny sposób, ale wszystkich łączy jedno i to samo – pasja i miłość do motoryzacji. Jedno jest pewne!  Naklejki odmieniły już setki pojazdów i nadały im zupełnie nowy wymiar. Czy Twoje auto będzie następne?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dołącz do dyskusji.x